„Zamiast” cel osiągnięty w 100%
3 maja, 2019
Rozpoczęto kolejną akcję „Zamiast”
3 maja, 2019

Zakończenie akcji „Zamiast”

 
Zebraliśmy: 16750PLN
 
Z wielką radością i satysfakcją informujemy Was, że zakończyliśmy naszą pierwszą Akcję dla podopiecznych Fundacji Agenor. Przypomnę ,że celem akcji było zebranie pieniędzy na:
a/ terapię czaszkowo-krzyżową dla Krystianka
b/ pionizator dla Michałka
c/ przystawkę elektryczną do wózka dla Frania.

Nasza akcja składała się z trzech etapów. Pierwszy odbywał się w krakowskich cocktail –barach , gdzie z każdego powiązanego z akcją drinka 3 zł trafiało do Fundacji . Akcję nazwaliśmy Zamiast .Drugim etapem był finał Akcji Zamiast , gdzie z biletów cegiełek oraz licytacji uzyskanych od Partnerów przedmiotów chcieliśmy uzyskać środki dla naszych podopiecznych. Trzecim ostatnim etapem była licytacja na portalu licytuje –pomagam. Dzięki tym wszystkim działaniom zebraliśmy konieczne środki na w/w potrzeby( 16750 zł).

Krystian już od 6-ciu tygodni uczęszcza na terapię, Michał już miał „przymiarkę” pionizatora. Do połowy kwietnia będzie wykonany pionizator na miarę dla Michała. Czekamy teraz na wizytę przedstawicieli firm od przystawek elektrycznych, żeby dla Frania wybrać najbardziej optymalną. Fundacja Agenor pragnie podziękować wszystkim zaangażowanym w tę akcję . Bez Was by się nie udało.

Za Akcję Zamiast w krakowskich cocktail-barach dziękujemy przede wszystkim Jankowi Kachniarzowi, który był dobrym duchem tej akcji i zachęcał, inspirował, wspierał środowisko barmańskie, aby akcja się udała. Wszystkim managerom i kierownikom barów z Nadwiślańska Resto&Vodka Bar, Mercy Brown, Le Scandale, Movida, Szpitalna 1, Sababa, Entropia, Z Ust do Ust, Tram Bar, Pauza, Enoteka Pergamin za zaangażowanie i chęć pomocy naszym podopiecznym serdecznie dziękujemy oraz naszemu partnerowi medialnemu Lounge Magazynowi. Za Finał Akcji Zamiast podziękowania kierujemy do tych, dzięki którym udało się zorganizować to wydarzenie 24.01. 2019 roku.

Przede wszystkim dla Forty Kleparz, DJ Negro, Julia Grobelna, Creadd , Rexton Digital, Stock Polska oraz Michał Błażej Wasilewski z Grupy I . Nasz wieczór uatrakcyjniły przygotowane do licytacji przedmioty od naszych partnerów Mini Dobrzański, Hotel Monopol Wrocław, Skopia estetic clinic, Nice Vision, Soul Fitness, 50 Style, Domowy Niezbędnik, Figaro biżuteria, Enterprise Advisors, Sticky Fingers, Piano Rouge, Galeria Dystans, Krakowskie Biuro Festiwalowe, Moto Park Kraków, dzięki Wam wielkie za przekazanie do licytacji voucherów na Wasze usługi .

Ostatnim etapem naszej akcji była licytacja na portalu licytuje-pomagam. Ogromne podziękowania dla Pani Doroty Dżugan , która wspaniale poprowadziła licytacje dla naszych podopiecznych . Zaangażowanie , determinacja oraz zdolności do odpowiedniego zmotywowania ludzi są w tym wypadku nie do przecenienia. Na ręce Pani Doroty składamy też podziękowania tym wszystkim, którzy ponadprzeciętnie zaangażowali się w licytację(po kilka wylicytowanych przedmiotów) Jesteśmy bardzo zbudowani i pozytywnie zaskoczeni postawą wszystkich w/w . Dzięki Wam , mamy pewność, że następna akcja, którą niebawem uruchamiamy zakończy się również zrealizowaniem celów, które przed sobą stawiamy. Liczymy również , że społeczność wrażliwych , chętnych do pomocy ludzi będzie się wokół nas wszystkich systematycznie rozrastać.

Pozdrawiamy
Fundacja Agenor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this