Zbiórka dla Frania
Finał akcji „Zamiast”
Maj 3, 2019

Akcja charytatywna „Zamiast”

Fundacja Agenor rozpoczyna pierwszą odsłonę akcji charytatywnej pod hasłem ZAMIAST.
Będziemy w różnych miastach Polski i różnych środowiskach zachęcać do wsparcia podopiecznych Fundacji Agenor, wydając kilka złotych na ten cel Zamiast na…
Rozpoczynamy w Krakowie i we współpracy z Krakowską Sceną Barmanów zapraszamy do najlepszych coctail-barów w mieście.
Krakowska Scena Barmanów to grupa ludzi o najwyższych kwalifikacjach zawodowych , pełnych pasji oraz zaangażowania. Od wielu lat ta grupa nie tylko bierze udział w wielu akcjach charytatywnych, ale też inspiruje innych do podobnych działań.
Dlatego na zaproszenie Fundacji Agenor Krakowska Scena Barmanów bez wahania zaangażowała się w projekt akcji charytatywnej ZAMIAST.
Mechanizm akcji jest następujący :

W wybranych (wiodących pod względem jakości serwowanych koktajli oraz profesjonalnej obsługi) lokalach, startujemy od 8 listopada z propozycją 3 drinków o nazwach pochodzących od imion podopiecznych Fundacji Agenor.
Drinki Kris, Mike i Franco będą sprzedawane w lokalach pod hasłem ZAMIAST
Zamiast wódki weź Krisa,
Zamiast rumu weź Franco,
Zamiast whisky weź Mike`a.
Część dochodu z tych drinków będzie przekazana w formie darowizny na potrzeby: Kristianka (terapia czaszkowo-krzyżowa). Michałka (pionizator) i Frania (handbike).

Lokale, które biorą udział w akcji będą co tydzień otrzymywać przechodni Puchar Pomocnych Dłoni Fundacji Agenor. Dostanie go ten lokal, który w okresie rozliczeniowym (piątek – czwartek) sprzeda najwięcej drinków.

Akcja poprzez środowisko barmańskie jest kierowana do stałych i okazjonalnych klientów krakowskiej gastronomii

Lokale, które biorą udział w akcji

Entropia,
Sababa
Z Ust do Ust
Międzymiastowa
Nadwiślańska
Tram Bar
Enoteka Pergamin
Movida
Rabbit
Pozytywka
Szpitalna 1
Le Scandale
Merci Brown
Scena 54
Pauza
Mashroom
Akcję wspiera również Polski Pub 44.

Na stronie www.fundacjaagenor.pl są sylwetki chłopców dla których przeprowadzamy tę akcję.

Maciek Juruś Pełnomocnik Fundacji Agenor

Janek z Krynicy Koordynator akcji z ramienia Krakowskiej Sceny Barmanów