Kolejną edycję akcji #kawaZAMIAST ze względu na pandemię rozpoczęliśmy od 1 lipca 2020.

Akcję poprowadzimy do końca sierpnia, czyli przez dwa miesiące będziecie mogli wypić ulubioną kawę w wersji #ZAMIAST (o 1 zł droższa od tradycyjnej). Każda złotówka przeznaczona jest na wsparcie podopiecznych Fundacji Agenor: Martynki, Emanueli i Michała. Każde z Nich potrzebuje innej pomocy, ale cechą wspólną jest to, że nie da się tego wsparcia udzielić bez odpowiednich środków finansowych.

Dlatego wspólnie ze środowiskiem krakowskiej gastronomii prosimy Was - Klientów o zakup ulubionej kawy w wersji #ZAMIAST. To tylko 1 zł więcej niż płacicie normalnie, a dla podopiecznych naszej fundacji może być szansą na lepsze funkcjonowanie w codziennym życiu.

Tak jak krakowscy gastronomicy wiedzą, że po okresie zamknięcia lokali, pomożecie im wrócić na właściwe tory, tak i my również liczymy, że wspomożecie naszych podopiecznych, których pandemia dotknęła jeszcze bardziej, bo zabrała wszelkie możliwości rehabilitacji, terapii i edukacji.

Celem tej odsłony akcji #ZAMIAST jest zebranie 12350 zł dla Martynki (4700 zł na turnus rehabilitacyjny i masaże), dla Michała (4950 zł dofinansowanie do pionizatora typu baffin) oraz dla Emanueli (2700 zł na terapie, opiekę specjalistyczną, dietetyka i terapeutę).

Satysfakcja z czynienia dobra smakuje tak samo jak pyszna kawa pita w ulubionym lokalu.

Na naszym fanpage`u będziemy przedstawiać kolejne lokale, które będą dołączać do naszej akcji.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this