Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zabiegaj/ftp/fundacjaagenor/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zabiegaj/ftp/fundacjaagenor/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zabiegaj/ftp/fundacjaagenor/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
KawaZAMIAST - Fundacja Agenor
Akcja kawaZamiast to kolejna inicjatywa Fundacji Agenor, prowadzona we współpracy z krakowską gastronomią. Tym razem dla naszych podopiecznych Kingi, Emanueli i Oliwii zbieraliśmy pieniądze wśród miłośników kawy.
W wybranych krakowskich lokalach można było oprócz tradycyjnej oferty kaw, zamówić również ich odpowiednik kawaZamiast, który był droższy o 1 zł. Jeśli ktoś kupił np. latteZamiast to miał świadomość (i mamy nadzieję również satysfakcję), że wspiera podopiecznych naszej fundacji.
W akcję w tej edycji zaangażowały się kawiarnie:
Hamsa hummus and happiness israeli restobar
Drukarnia
Po Drodze
Forum Przestrzenie
Za Winklem Cafe
Barka
Rekliniec z Myślenic
Serdecznie dziękujemy za udział i pomoc dla naszych podopiecznych wszystkim lokalom i Ich Klientom. Dzięki Wam sprzedało się ponad 3000 kawZamiast. Kolejną edycję akcji kawaZamiast zaczynamy w kwietniu 2020 roku. O lokalach, które będą w niej uczestniczyć będziemy Was informować.
KawaZamiast