Kawa Zamiast

Nasze Akcje

Kolejną edycję akcji #kawaZAMIAST ze względu na pandemię rozpoczęliśmy od 1 lipca 2020.

Akcję poprowadzimy do końca sierpnia, czyli przez dwa miesiące będziecie mogli wypić ulubioną kawę w wersji #ZAMIAST (o 1 zł droższa od tradycyjnej). Każda złotówka przeznaczona jest na wsparcie podopiecznych Fundacji Agenor: Martynki, Emanueli i Michała. Każde z Nich potrzebuje innej pomocy, ale cechą wspólną jest to, że nie da się tego wsparcia udzielić bez odpowiednich środków finansowych.

Dlatego wspólnie ze środowiskiem krakowskiej gastronomii prosimy Was – Klientów o zakup ulubionej kawy w wersji #ZAMIAST. To tylko 1 zł więcej niż płacicie normalnie, a dla podopiecznych naszej fundacji może być szansą na lepsze funkcjonowanie w codziennym życiu.

Nasze Akcje