Akcja charytatywna Zamiast

Wielki Finał Akcji Zamiast w Forty Kleparz 24 stycznia, to zwieńczenie akcji Zamiast w krakowskich cocktail-barach, która zakończyła się 30 grudnia ubiegłego roku. Dzięki zaangażowaniu sporej grupy barmanów i kelnerów udało się sprzedać prawie 1300 drinków.

Teraz czas na Wielki Finał, na którym zgromadziliśmy wspaniałe przedmioty do licytacji. Cały dochód zostanie przekazany na podopiecznych Fundacji Agenor, Krystiana, Michała i Franka.

A oto lista Partnerów oraz prezenty od Nich do licytacji

MINI DOBRZAŃSKI  vouchery na wynajem dowolnego ! modelu Mini na weekend, bez konieczności uzupełniania paliwa !

MOTOPARK vouchery na kurs doskonalenia jazdy w szkole Michała Kościuszko !

GALERIA SZTUKI DYSTANS  vouchery na „pierwszy kontakt ze sztuką”

SOUL FITNESS   karnety do klubu z osobistą opieką Tomasza Maciejowskiego !(przygotowującego już tylko kulturystów i przedstawicieli sportów walki do zawodów)

DOMOWY NIEZBĘDNIK vouchery do sklepu internetowego na wszystko, co w domu może się przydać do produkcji żywności(również nalewek !)

PIANO ROUGE voucher na kolację i koncert w wybranym terminie

STALOWE MAGNOLIE voucher na kolację i koncert w wybranym terminie

NICE VISION  vouchery na usługę i produkty z szerokiej gamy oprawek i szkieł dla lepiej i gorzej widzących

50 STYLE vouchery do sieci sklepów sportowych

KBF  podwójne zaproszenie na Festiwal Muzyki Filmowej

LIKUS HOTELE&RESTAURACJE  voucher na weekend w Hotelu  Monopol we Wrocławiu

SKOPIA ESTETIC&CLINIC vouchery na pełną gamę usług oferowanych w Skopii

ENTERPRISE ADVISORS  podwójne zaproszenie do skyboxa Cracovii na mecz rundy wiosennej z cateringiem

FIGARO  wyjątkowe, niepowtarzalne naszyjniki z hematytu, pozłacanego srebra i bursztynu

MOTO TAPICER voucher na usługę tapicerską w motocyklu

DICTADOR  niezwykły zestaw przedniego rumu, przepysznej kawy i wyśmienitego cygara

Mamy nadzieję , że tak różne przedmioty do licytacji spowodują, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla  siebie i dlatego liczymy, że 24 stycznia tłumnie odwiedzicie nas w Fortach Kleparz. Pamiętajcie, że zapraszamy was na dobrą zabawę , pomaganie będzie przy okazji.

Pozdrawiam serdecznie
Maciej Juruś