Akcja charytatywna Zamiast

Fundacja Agenor rozpoczyna pierwszą odsłonę  akcji charytatywnej pod hasłem ZAMIAST.

Będziemy w różnych miastach Polski i różnych środowiskach zachęcać do wsparcia podopiecznych Fundacji Agenor, wydając kilka złotych na ten cel Zamiast na…

Rozpoczynamy w Krakowie i we współpracy z Krakowską Sceną Barmanów zapraszamy do najlepszych coctail-barów w mieście.

Krakowska Scena Barmanów to grupa ludzi o najwyższych kwalifikacjach zawodowych , pełnych pasji oraz zaangażowania. Od wielu lat ta grupa nie tylko bierze udział w wielu akcjach charytatywnych, ale też inspiruje innych do podobnych działań.

Dlatego na zaproszenie Fundacji Agenor Krakowska Scena Barmanów bez wahania zaangażowała się w projekt akcji charytatywnej ZAMIAST.

Mechanizm akcji jest następujący :

W wybranych (wiodących pod względem jakości serwowanych koktajli oraz profesjonalnej obsługi) lokalach, startujemy od 8 listopada z propozycją 3 drinków o nazwach pochodzących od imion podopiecznych Fundacji Agenor.

Drinki Kris, Mike i Franco będą sprzedawane w lokalach pod hasłem ZAMIAST

Zamiast wódki weź Krisa,

Zamiast rumu weź Franco,

Zamiast whisky weź Mike`a.

Część dochodu z tych drinków będzie przekazana w formie darowizny na potrzeby: Kristianka (terapia czaszkowo-krzyżowa). Michałka (pionizator) i Frania (handbike).

Lokale, które biorą udział w akcji będą co tydzień otrzymywać przechodni Puchar Pomocnych Dłoni Fundacji Agenor. Dostanie go ten lokal, który w okresie rozliczeniowym (piątek – czwartek) sprzeda najwięcej drinków.

Akcja poprzez środowisko barmańskie jest kierowana do stałych i okazjonalnych klientów krakowskiej gastronomii

Lokale, które biorą udział w akcji

• Entropia,
  • Sababa
  • Z Ust do Ust
  • Międzymiastowa
  • Nadwiślańska
  • Tram Bar
  • Enoteka Pergamin
  • Movida
  • Rabbit
  • Pozytywka
  • Szpitalna 1
  • Le Scandale
  • Merci Brown
  • Scena 54
  • Pauza
  • Mashroom

Akcję wspiera również Polski Pub 44.

Na stronie www.fundacjaagenor.pl są sylwetki chłopców dla których przeprowadzamy tę akcję.

Maciek Juruś
Pełnomocnik Fundacji Agenor